• Пица со зеленчук
  • Таљатели кватро формаџио
  • Равиоли со спанаќ
  • Диња со пршута
  • Панакота крем

Добродојдовте во Енрико

- Момент на искуство -

Ресторанот Енрико веќе 18 години подготвува и послужува пици и други италијански специјалитети. Топла атмосфера, вкусни јадења и препознатлив квалитет се принципи, кои го градат стилот и репутацијата на ресторанот.

Затоа, бидете таму, резервирајте момент на искуство.

Пици

Пици

Пица со зеленчук

паста

Паста

Таљатели кватро формаџио

закуски

Закуски

Диња со пршута

десерти

Десерти

Панакота крем

Official best store shop celine handbags trio Cheap kensington parka men cheap canada goose fake yves saint laurent shoulder bags Fake shop chloe handbags bags official price fake yves saint laurent bags Official best replica outlet bags wallet yves saint laurent authentic prada wallet Online real christian louboutin store replica heels sneakers Celine Outlet Canada Replica sale purse belt best prada chloe cheap outlet sale 2015 Yves saint laurent outlet store women crossbody wallet 2015 Replica discount celine authentic price handbags clutch Replica online real women satchel yves saint laurent Yves saint laurent women handbags outlet store 2015 Outlet replica wholesale yves saint laurent women satchel Yves saint laurent buy replica outlet bags wallet Celine Pas Cher Soldes Heels sandals replica sale christian louboutin pac cher Pac cher heels men christian louboutin sale discount Canada goose parkas vests official women outlet Prada bags belt outlet shop official website celine sale luggage fake yves saint laurent wallet Hermes Taschen Birkin